Yacht Park Gdynia Apartament
Piękna Gdynia i luksusowy apartament to przepis na udane wakacje

Piękna Gdynia i luksusowy apartament to przepis na udane wakacje

Jeśli marzy Ci się przyjemny urlop, podczas której zrelaksujesz się i odpoczniesz, wybierz się nad polskie morze. Choć mogą kusić Cię zagraniczne kurorty, postaw na to, co jest blisko, a jest równie piękne. Postaw na Gdynię. To zachwycające miasto nad Zatoką Gdańską dawniej było ważnym portem, dziś jest nim nadal ale poza tym jest prawdziwą turystyczną perełką.

Gdynia jest miastem kontrastów. To miasto nowoczesne ale o ciekawej historii, która wyziera z wielu gdyńskich zakątków. Co warto zobaczyć w Gdyni? Na pewno warto pojawić się na Skwerze Kościuszki, zobaczyć za umowa e na nabrzeżu zabytki, w tym okręt wojenny ORP Błyskawica oraz Dar Pomorza. Ciekawą opcją w czasie rodzinnego wyjazdu będzie zwiedzanie Akwarium Gdyńskiego oraz Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni.

Nie zapominajmy o tym, że Gdynia jako miasto leżące nad Bałtykiem, zachwyca pięknymi, piaszczystymi plażami, zlokalizowanymi praktycznie w każdej nadmorskiej dzielnicy miasta. Warto wybrać się na plażę w Orłowie czy w dzielnicy Redłowo. Na plaży w Babich Dołach czeka na nas ciekawy zabytek historyczny: ruiny torpedowni Hitlera. W Orłowie z kolei plażowanie uatrakcyjni spacer po molo oraz podziwianie panoramy Zatoki z Klifu Orłowskiego. Gdynia Cię przekonała i chcesz spędzić tu kilka dni?

Aby wybrany nocleg był komfortowy i spełniał Twoje oczekiwania, zarezerwuj apartament przy Yacht Parku w Gdyni. To mieszkanie, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu tuż przy porcie i przystani jachtowej. Składa się z przestronnych i wygodnie zaaranżowanych pomieszczeń, wszystko dla Twojej wygody i komfortu podczas pobytu. Apartament jest tak położony, że z łatwością dotrzesz na plażę, Skwer Kościuszki, do centrum Gdyni ale i Gdańska czy Sopotu. Wybierz apartament przy Yacht Parku w na pobyt z ukochaną osobą, z całą rodziną ale i na nocleg w czasie delegacji.

Pozwoli na komfortowy pobyt i umożliwi pracę oraz odpoczynek. To rozwiązanie nowoczesne ale i atrakcyjne cenowo. Apartament pozwoli Ci na pełną swobodę, niezależnie od długości i celu pobytu.
Powrót do Blog